Πλατφόρμα Τηλεκπαίδευσης

Μαθήματα

Μάθημα (Κωδικός)Εκπαιδευτής Τύπος
★·.·★ 𝓜𝔂𝓽𝓱𝓲𝓬𝓪𝓵 𝓒𝓻𝓮𝓪𝓽𝓾𝓻𝓮𝓼 ★·.·★ (Chryssa Lazou: Instructional Design in Distance Education)Ellie Kouremenou
1o μάθημα γλώσσα γ γυμνασίου (DEMO-A2040)Αναστασία Παπαποστόλου
1η ομάδα- ΟΜΑΔΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ (DEMO-A1847)ΜΑΡΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΖΑΤΖΑΔΑΚΗ
4o'clock (DEMO-A1711)Βάια Ανδρεάδη
Asking and Giving Directions (DEMO-A2491)Σεβαστή Μουζάκη
Business Computing (MAS2201)FRANK SSEWANYANA WASSWA
Business English (BE1)Areti Bouka
Bussines Analytics (DEMO-A2183)Ραφαηλία - Χαρίκλεια Βόμβα
C (Εργασία – Ηλεκτρονικό Επιχειρείν 2023) (DEMO-A2436)
Κωνσταντίνος Κάλφας
C# Programming (Μ157(s2021))Δημήτριος Σερπάνος
C++ (DEMO-A2470)admin
Ce-MOOC4elearning (DEMO-A2065)Αικατερίνη Τσαδήμα
Demo Upatras (DEMO-A1923)Βασίλειος Γιαννακόπουλος
Demo Μαγειρική ΙΙΙ Θεωρία (DEMO-A1845)Ζωή Αρσενίου
Dokimi (DEMO-A1545)ευα καφε
E-learning Di (IT444)Αγορίτσα Γόγουλου
English  (DEMO-A1849)ΘΕΟΔΩΡΑ ΛΙΜΠΕΡΑΤΟΥ
English C1/C2 (DEMO-A2535)Μπερνά Χασάν Μπασιά
EY Advisory solutions (DEMO-A1584)ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
Eκπαιδευτικός σχεδιασμός και υλοποίηση περιβαλλόντων e-μάθησης (DEMO-A1910)Αμάντα Μωραίτη, Κωνσταντίνος Καλύβας
Foukis+Mougkros (DEMO-A2230)Δημήτρης Μούγκρος
Ghost busting (Εργασία –Ηλεκτρονικό επιχειρείν 2022) (DEMO-A2172)Danny Phantom
HlekEpixΠροχειρο (DEMO-A1581)ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΥΙΤΖΟΓΛΟΥ
I Have A Dream (DEMO-A1951)Μαρία Σπίντζου
INDITEX (DEMO-A2021)Elena Guirado
International Mother Earth Day (DEMO-A1856)Σοφία Κωστοπουλου
INTIDEX (1234)Χρυσή Καφατάκη
Java (Εργασία – Ηλεκτρονικό επιχειρείν 2022) (DEMO-A2153)GIANNIS
JAVA (Εργασία –Ηλεκτρονικό Επιχειρείν 2021) (DEMO-A1987)
Mediterranean Car Insurance (DEMO-A1567)ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΒΙΟΛΑΚΗ
Microsoft: προγράμματα, προϊόντα και υπηρεσίες. (001)Αθανασία Γκουβάτσου
My favorite sport (DEMO-A1850)Angeliki Bountou
𝕸𝖞𝖙𝖍𝖘 & 𝕰𝖒𝖕𝖎𝖗𝖊𝖘 ⚔️ (Hist&Eng)Άννα Μίχα
Nike (DEMO-A2233)Tim Sorgius
Nikolaou's Project (DEMO-A1556)Παναγιώτης Νικολάου
Our Sustainable (Aeiforo) Junior High School: let's make it happen! (DEMO-A1749)AIKATERINI GKAMALETSOU / ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΚΑΜΑΛΕΤΣΟΥ
Our town (DEMO-A1851)Αγγιολίνα Αντωνάτου
PleCter (3212)Κωνσταντίνα Κοντογιάννη
practice 2 (DEMO-A2580)Αικατερίνη Καρκαλέτσου
Python (Εργασία - ΗΕ 2023) (DEMO-A2437)Student
Quest Easy (DEMO-A1633)ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
REPSOL GR (DEMO-A1993)Kevin Lozano
SONY International (DEMO-A1843)Μαρινέλα Αλί, Μαίρη Παπαδοπούλου
Sports (DEMO-A2483)Αικατερίνη Γρατσία
SUPPLY AND DEMAND (DEMO-A2221)ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΖΗΓΟΥ
Tesla is a good company (Tesla1001)Χρήστος Πανάγου
Test (DEMO-A1730)Ανδρέας Παπαδάκης
test (DEMO-A1729)Ἀσύγχρονης Τηλεκπαίδευσης Ὁμάδα
test (wqew)Γεώργιος Λεμονάκης
test (DEMO-A2539)Χρυσάνθη Οικονόμου
test1 (DEMO-A1517)Ιωάννης Μπερδέκας
Time to turn green! (DEMO-A1854)Χριστίνα Καραβίδα
Travelling and public transportation (DEMO-A2220)ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΙΧΑΛΑΤΟΥ
vale tudo (DEMO-A1560)Μάριος Κυριακού
WASTE MANAGEMENT (DEMO-A2229)ΓΕΩΡΓΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤΑΥΡΑΚΙΔΟΥ
Αλγόριθμοι και Πολυπλοκότητα e-learning (DEMO-A2052)Σοφία Καλογιαννίδη
Άμυνα Κατά Των Σκοτεινών Τεχνών [Εργασία –Ηλεκτρονικό επιχειρείν 2021] (DEMO-A1985)Sirius Black
Αξιολογηση εργαζομενων (DEMO-A1494)Διονύσιος Καρτάλος
Αποτελεσματική Ηγεσία στην εργασία (ΚΔΒΜ ΑΛΙΜΟΥ)Ευγενία Αργυροπούλου
Αρχές Λογιστικής (DEMO-A2310)ΠΑΓΩΝΑ ΓΚΕΛΗ
ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ (ECON1995)ΦΑΝΗ ΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ
Ασφάλεια ψηφιακών συστημάτων και GDPR για παιδιά Γυμνασίου (DEMO-A2591)ANNA KAΖΙΝΑΡΗ
Αυτοαντίληψη (DEMO-A2284)ANASTASIA KARATHANASSI
Βαρτζή Παναγιώτα Δοκιμαστικό (DEMO-A2044)Παναγιώτα Βαρτζή
Βιολογία Β Γυμνασιου. Η στήριξη και η κίνηση στους ζωικούς οργανισμούς (DEMO-A2462)Χριστονύμφη Χυδεριώτη
Βόλλεϋ (DEMO-A1609)Πέτρος Παπαρούνας
Γεωγραφία (DEMO-A2572)ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΚΚΙΝΗΣ
Γεωγραφία (DEMO-A1909)Νεκταρία Καρακώστα
Γλώσσα (DEMO-A1899)Νεκταρία Καρακώστα
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΦΥΡΑΚΗ - ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΓΙΑ ΑΤΟΜΙΚΗ ΕΞΑΣΚΗΣΗ ΣΤΟ E-COMMERCE (DEMO-A1785)Δέσποινα Σφυράκη
ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΡΓΑΝΩΣΗΣ (DEMO-A2537)Στέλλα Βαρδάκη Τσοκανά
Διοίκηση επιχειρήσεων (Εργασία - ΗΕ 2023) (DEMO-A2487)Άλφας Αλφόπουλος
ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΟ 2 (DEMO-A2415)Στέλλα Βαρδάκη Τσοκανά
ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΟ ΚΑΠΑΡΟΣ (MGT222)ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΠΑΡΟΣ
Δοκιμαστικό μάθημα (DEMO-A2546)Εμμανουήλ Πικουλής
Δοκιμαστικό μάθημα (DEMO-A1859)ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΣΙΔΗΣ
Δοκιμαστικό ομάδα 1 15:00-16:00 (Ομάδα1)Αθανασία Γκουβάτσου
ΕΙΣΓΡΑΜΑΛΓ (DEMO-A2066)ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΥΤΡΑ
Εκπαίδευση Open eClass - Διαχειριστές (TMAPRE111)Διαχειριστής Πλατφόρμας
Εκπαίδευση Λογιστών (101)Αθανασία Γκουβάτσου
Εκπαιδευτικό Σεμινάριο Βασικών Γνώσεων επι των ΣμηΕΑ (Drones) (DEMO-A1734)Παντελής Αρβανίτης
Ελεγκτικη και Φορολογια (DEMO-A1512)Διονύσιος Καρτάλος
Ελεγκτικη και Φορολογια (DEMO-A1513)Διονύσιος Καρτάλος
Έλενα ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ατομική εργασία εταιρεια (DEMO-A1832)Ελένη Οικονόμου
ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ (DEMO-A1525)ΘΕΟΠΙΑ ΜΙΛΠΑΝΗ
ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΤΗΤΑ (DEMO-A2266)Ευαγγελία-Λιλάντα Λάππα
Εργασία - ΗΕ 2022 (Προγραμματισμός με Ψευδογλώσσα) (DEMO-A2214)Teacher
Εργασία - ΗΕ 2023 (DEMO-A2460)ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ
Εργασία - Ηλεκτρονικό Επιχειρείν 2021 (DEMO-A1975)Άλφας Αλφόπουλος
Εργασία – Ηλεκτρονικό Επιχειρείν 2022 (DEMO-A2141) Perla Kensigton
Εργασία – Ηλεκτρονικό Επιχειρείν 2023 (DEMO-A2446)
Εργασία – Ηλεκτρονικό Επιχειρείν 2023 (DEMO-A2455)User
Εργασία – Ηλεκτρονικό Επιχειρείν 2023 (DEMO-A2496)User93
Εργασία – Ηλεκτρονικό επιχειρείν 2023 (DEMO-A2456)Καθηγητής
Εργασία –Ηλεκτρονικό Επιχειρείν 2021 (DEMO-A2008)Teacher 13
Εργασία –Ηλεκτρονικό επιχειρείν 2021 (DEMO-A1991)ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΣΝΑΚΟΣ
Εργασία –Ηλεκτρονικό Επιχειρείν 2022 (DEMO-A2169)Γιαννης
Εργασία –Ηλεκτρονικό επιχειρείν 2022 (DEMO-A2155)Στέφανος Μάντζος
Εργασία ΗΕ 2023 (DEMO-A2488)Καθηγητής Μαθήματος
Εργασία Ηλεκτρονικό Επιχειρείν 2023 (otf)teacher2
Εργασία στην τριγωνομετρία (DEMO-A1534)ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΔΙΤΗΣ
Εργασία_Ηλεκτρονικό επιχειρείν 2022 (DEMO-A2188)the master
Ευέλικτη Ζώνη (DEMO-A1917)Νεκταρία Καρακώστα
Η Γενοκτονία εναντίον των Ελλήνων 1908-1923 (Θράκη, Μικρά Ασία, Καππαδοκία, Πόντος) (DEMO-A1522)ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΜΑΛΚΔΙΔΗΣ
ΗΕ 2023 ΕΡΓΑΣΙΑ (DEMO-A2425)
ηλεκτ.επιχ.ομαδα (DEMO-A1698)ΧΑΡΙΤΙΝΗ ΑΝΤΩΝΗ
Ηλεκτρονική Μάθηση – Διδακτική 2024 - Εργασία (DEMO-A2571)Αντριάνα Χρυσανθοπούλου
Ηλεκτρονικό Επιχειρείν (DEMO-A1968)Διδάσκαλος
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΕΠΙΧΕΙΡΕΙΝ (DEMO-A2228)Λευτέρης Παπάζογλου
Ηχοληψία (DEMO-A1538)Σπανός Μιχαήλ
Ιλιάδα (DEMO-A1742)Αναστασία-Μαρία Καρανάσιου
Ιστορία (10-0056)Γεωργία Παντελαίου
Ιστορία (10-0056)Γεωργία Παντελαίου, Χρυσανθοπούλου Ανδριάνα, Ψαρρά Κωνσταντίνα
Ιστορία (DEMO-A1902)Νεκταρία Καρακώστα
ΙΣΤΟΡΙΑ Α' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ (DEMO-A2036)ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΣΑΡΟΥ
ΙΣΤΟΡΙΑ Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (DEMO-A2573)Κατερίνα Βασιλούδη
Ιστορία Γ΄ Δημοτικού (DEMO-A2030)Αθανάσιος Τρίγγας
ΙΣΤΟΡΙΑ Δ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (DEMO-A2323)Μαρία Λάτου
Καλλυντικά Κορρέ για όλους (DEMO-A1719)ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΜΑΓΚΟΥΡΙΤΣΑ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ & ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ (DEMO-A2253)ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΝΔΡΕΟΥ
Κοινωνική και Πολιτική Αγωγή (DEMO-A1912)Νεκταρία Καρακώστα
Κωνσταντίνος Γιαννούκας Εταιρία για ατομική εξάσκηση (DEMO-A1829)Κωνσταντίνος Γιαννούκας
ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (DEMO-A2255)Ευαγγελία-Λιλάντα Λάππα
Μάθημα (DEMO-A2545)Βίτσιου
Μαθημα Αγγλικων - A Senior (AS - 1)Χριστίνα
Μάθημα για Εργασία-Ηλεκτρονικό επιχειρίν 2022 (DEMO-A2190)
Μάθημα Μαθηματικών Εργασία –Ηλεκτρονικό επιχειρείν 2021 (DEMO-A2001)Harriet Smith
Μαθηματικα (2024)ΑΛΕΞΗΣ ΜΑΤΙΟΥΚ
Μαθηματικά (DEMO-A1900)Νεκταρία Καρακώστα
Μαθηματικά (1234)Νικόλαος Γκουλιούδης
Μαθηματικά Α΄Δημοτικού (DEMO-A2560)Ιωάννης Λάμπρος
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (DEMO-A2569)ΝΑΤΑΛΙΑ ΣΚΟΥΡΤΗ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (DEMO-A2563)Αγνή Μαρία Μάρκου
Μαθηματικά Ι «Εργασία – Ηλεκτρονικό επιχειρείν 2021» (DEMO-A1980)Namee name
Μαθηματικά- Εργασία Ηλεκτρονικό επιχειρείν 2022 (DEMO-A2134)Sarah Smith
Μάριος Μακρυγιώργος ΕΤΑΙΡΕΙΑ για ατομικη εξασκηση (DEMO-A1846)Μαριος Μακρυγιωργος
ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ (DEMO-A1972)Γιώργος Χαλάρης
Μέθοδοι Δημιουργικής Απασχόλησης & Τεχνικά Εποπτικά Μέσα ( Β & Γ ΕΠΑΛ) (DEMO-A2318)ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ
Μελισσοκομία (DEMO-A2273)ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Μεσαιωνική και Νεότερη Ιστορία (β΄γυμνασίου) (DEMO-A1741)Βασιλική Κόκκινου
Μετεκπαίδευση (1000)ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΕΤΕΩΡΟΛΟΓΙΑ (DEMO-A1733)Παντελής Αρβανίτης
Μπάσκετ (DEMO-A1608)Πέτρος Παπαρούνας
ΝΑΤΑΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΓΙΑ ΑΤΟΜΙΚΗ ΕΞΑΣΚΗΣΗ (DEMO-A1816)Ναταλία Δημητρίου
ΝΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ Α' ΛΥΚΕΙΟΥ (DEMO-A1908)ΖΩΗ ΣΤΑΪΚΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ Π. ΠΕΙΡΑΜΑ (DEMO-A1587)Παναγιώτης Νικολάου
Νοημοσύνη (DEMO-A2319)Παναγιώτης Σχοινοχωρίτης
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ (DEMO-A2317)Ηλίας Θελερίτης
Πείραμα 1 (001)Αθανασία Γκουβάτσου
πειραμα 1 (DEMO-A1559)ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
Πείραμα Μ. (DEMO-A1600)ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΒΙΟΛΑΚΗ
Πελάτης (DEMO-A2529)Στέλλα Βαρδάκη Τσοκανά
Πληροφορική (DEMO-A2565)ΟΛΓΑ ΤΣΕΠΑ
Ποδόσφαιρο (DEMO-A1606)Πέτρος Παπαρούνας
ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ (DEMO-A2315)ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ
Προγραμματισμός Γ' Λυκείου (DEMO-A2547)Απόστολος Θεοδωρόπουλος
Προστατεύω το περιβάλλον (DEMO-A2062)Χρυσούλα Διαμαντή
ΠΡΟΧΕΙΡΟ GUCCI GUN (DEMO-A1594)ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΟΥΣΙΑΣ
Πρώτες βοήθειες (123322)Αθανασία Κολιγλιάτη
Σικυωνίων 7 (DEMO-A1702)ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΓΑΠΙΔΟΥ
Στίβος (DEMO-A1610)Πέτρος Παπαρούνας
ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ Β' ΤΑΞΗ (DEMO-A2054)ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΥΒΑ
Στοιχεία Μηχανών (DEMO-A1731)Μαρία Παπαθανασίου
Συμπεριφορές Εθισμού (DEMO-A2264)Ιωάννα Ανδρουλιδάκη
Σχεδιασμός και Ανάπτυξη Ιστοτόπων (DEMO-A2333)ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Τελωνειακη ιστορικη εξελιξη (DEMO-A1495)Διονύσιος Καρτάλος
ΤΕΤΡΑΠΑΚ A.E (DEMO-A1722)ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΖΑΤΟΥΝΙΩΤΗ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΟ (DEMO-A1955)ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΣΙΜΠΗΡΙΑΔΗΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (DEMO-A2312)ΕΛΕΝΗ ΛΑΙΟΥ
ΤΗΛΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ_ΦΥΣΙΚΗ Α' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ (DEMO-A1880)Παναγιώτα Καρβούνη
ΤΗΛΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ_ΦΥΣΙΚΗ Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ (DEMO-A1879)Παναγιώτα Καρβούνη
ΤΗΛΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ_ΦΥΣΙΚΗ Γ' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ (DEMO-A1876)Παναγιώτα Καρβούνη
ΤΜΗΜΑ Α - ΓΟΥΡΓΟΥΛΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (DEMO-A2076)Νικόλαος Γουργουλέτης
Τμήμα Α ΑΚΤΥΠΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓ456)ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΚΤΥΠΗΣ
Τμήμα Α Δημήτρης Βρανίδης (DEMO-DIVR092)Δημήτρης Βρανίδης
ΤΜΗΜΑ Α ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΤΣΟΛΛΙ (DEMO-A2240)ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΤΣΟΛΛΙ
Τμημα Α Νικολας Βλαχακης (DEMO-A2092)Νικόλας Βλαχάκης
ΤΜΗΜΑ Α ΤΕΝΙΑ ΦΑΤΟΥΡΟΥ (DEMO-A2160)Σταμάτα Ελένη Φατούρου
ΤΜΗΜΑ Α ΧΑΔΟΥΜΕΛΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (DEMO-A2176)Ελευθερία Χαδουμέλλη
Τμήμα Γ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (DEMO-A2130)ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ
Τμήμα Γ Σταθούλια Μαρία (DEMO-A2124)ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΘΟΥΛΙΑ
Τμήμα Εκπαίδευσης Προσωπικού (123456789)Μάρκος-Αριστοτέλης Συνοδινός
ΤΡΑΥΛΙΣΜΟΣ (DEMO-A2256)Ευαγγελία-Λιλάντα Λάππα
Τρώω υγιεινά και ασκούμαι τακτικά (DEMO-A1617)Μαλαματή Πονηρίδου
Υπολογιστες -Εργασία – Ηλεκτρονικό επιχειρείν 2021 (DEMO-A2013)Γιωργος Παπαδοπουλος
Φυσική (DEMO-A1901)Νεκταρία Καρακώστα
Φυσική Αγωγή Γ Δημοτικού (PE-A3456)ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΑΤΟΣ
Φυσική Γ Γυμνασίου ()ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΥΓΕΡΗΣ
χοροί πέτρας Ολύμπου (DEMO-A1615)BOUROZIKAS IOANNIS
ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΟΥΛΙΑΣ- εταιρεία για ατομική εξάσκηση (DEMO-A1808)ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΟΥΛΙΑΣ
Ψυχιατρική (DEMO-A2306)Γεωργία Νικόλη
越的用法 (DEMO-A1635)YAN WANG