Πλατφόρμα Τηλεκπαίδευσης

Μαθήματα

Μάθημα (Κωδικός)Εκπαιδευτής Τύπος
Greek for foreigners B1 Level (DEMO-OTA131)Πολύμνια Ρούσσου
test (DEMO-OTA140)ΑΝΕΣΤΗΣ ΣΙΜΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Αντοχή των Υλικών (DEMO-OTA335)Φλωρένια Μότση
ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ DIMSAKA (DEMO-OTA331)Δημητριος Σακαλίδης
ΑΣΠΑΙΤΕ - Ε2 - ΜΠΕΗ ΜΑΡΙΑ (DEMO-OTA292)ΜΠΕΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΣΠΑΙΤΕ - Ε2α - Κανέλλη - Στοιχεία Γενικής Ψυχολογίας (DEMO-OTA275)Άννα Κανέλλη
ΑΣΠΑΙΤΕ - Ε3α - ΓΚΟΥΛΙΑΚΟΥ - ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ (DEMO-OTA293)Ζωή Γκουλιάκου
ΑΣΠΑΙΤΕ - Ε3α- Κυριτσάκας- Ηλεκτρικές Εγκαταστάσεις (DEMO-OTA297)Στυλιανός Κυριτσάκας
ΑΣΠΑΙΤΕ - Ε4α - ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ - ΦΥΤΙΚΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ (DEMO-OTA313)ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ
ΑΣΠΑΙΤΕ - Ε4α - ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΥ - ΦΥΤΙΚΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ (DEMO-OTA324)ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΥ
ΑΣΠΑΙΤΕ - Ε5 - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ (DEMO-OTA262)ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΑΣΠΑΙΤΕ - Ε5α - Γούλα - Τεχνολογία Δομικών Υλικών (DEMO-OTA328)ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΟΥΛΑ
ΑΣΠΑΙΤΕ - Ε5α - Καραπάνου-Εφαρμογές Πληροφορικής (DEMO-OTA300)Μαρία Καραπάνου
ΑΣΠΑΙΤΕ - Ε6α - Αρσενίου - Εισαγωγή στα Οικονομικά (DEMO-OTA271)Χρήστος Αρσενίου
ΑΣΠΑΙΤΕ -Ε5α -Γιαννακούλα - Γραφιστικές Εφαρμογές II (DEMO-OTA267)ΒΑΓΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑ
ΑΣΠΑΙΤΕ Ε1α ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΦΩΤΗΣ - ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΘΕΩΡΙΑ- ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ Β&Γ ΕΠΑΛ (DEMO-OTA302)ΦΩΤΗΣ ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ
ΑΣΠΑΙΤΕ_Ε2α_ΓΚΟΥΖΗ_ΜΑΘΗΣΗ (DEMO-OTA279)ΕΡΑΣΜΙΑ ΓΚΟΥΖΗ
ΑΣΠΑΙΤΕ- Ε1α- ΓΚΑΡΕΛΗΣ-ΒΑΣΙΚΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ I (DEMO-OTA233)ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΑΡΕΛΗΣ
ΑΣΠΑΙΤΕ- Ε3α- ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ- ΔΙΑΙΤΑ ΚΑΙ ΕΛΕΓΧΟΣ ΒΑΡΟΥΣ (DEMO-OTA298)ΕΛΠΗ ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΣΠΑΙΤΕ- Ε4- ΓΚΟΒΑΡΗ- Θρεπτική αξία των τροφίμων. (DEMO-OTA272)Γλυκερία Γκόβαρη
ΑΣΠΑΙΤΕ- Ε4α- Κολοβού- ΑΝΑΤΟΜΙΑ-ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑ (DEMO-OTA286)ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΟΛΟΒΟΥ
ΑΣΠΑΙΤΕ- Ε6α-ΓΑΜΒΡΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ-ΤΟ ΧΡΗΜΑ (DEMO-OTA309)ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΜΒΡΟΥΛΑΣ
ΑΣΠΑΙΤΕ-E2-MAKΡΙΔΟΥ-ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗ (DEMO-OTA248)Ειρήνη Μακρίδου
ΑΣΠΑΙΤΕ-E3α-ΒΛΑΧΟΓΙΩΡΓΟΣ-ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ (DEMO-A2285)ΒΛΑΧΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΣΠΑΙΤΕ-E4α-Κοϊτσάνου-Βιολογία (DEMO-OTA247)Ευσταθία Κοϊτσάνου
ΑΣΠΑΙΤΕ-E4α-Κουρτίδου-Το γεωργικό κατάστημα (DEMO-OTA256)Θεοπίστη Κουρτίδου
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε1-Ευθυμίου-Πρώτες Βοήθειες (DEMO-OTA318)Χριστίνα Ευθυμίου
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε1α -ΓΑΙΤΑΝΙΔΗ -ΠΝΙΓΜΟΝΗ (DEMO-OTA284)Μαρία Γαϊτανίδη
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε1α-Αργυρούδη-Νοσηλευτική Θεωρία και Εργαστήριο (DEMO-OTA278)Χρυσούλα Αργυρουδη
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε1α-Ασλανιδης-Πρώτες βοήθειες E1α (DEMO-OTA223)Βασίλειος Ασλανίδης
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε1α-ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΘΕΩΡΙΑ - ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ (DEMO-OTA269)ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε1α-Γκινή-Όξινη Βροχή (DEMO-OTA276)Φωτεινή Γκινή
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε1α-Γκούτσιλα-Ανατομία-Φυσιολογία (DEMO-OTA334)Ιωάννα Γκούτσιλα
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε1α-Γκούτσιλα-Ανατομία-Φυσιολογία (DEMO-OTA303)Ιωάννα Γκούτσιλα
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε1α-Κανάκη-Πρώτες Βοήθειες Νοσηλευτικής (DEMO-OTA255)ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΝΑΚΗ
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε1α-Καρύδης- Πρώτες Βοήθειες σε απόφραξη από ξένο σώμα (111111)ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΥΔΗΣ
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε1α-ΚΟΥΤΚΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ (DEMO-OTA306)Χριστίνα Κουτκιά
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε1α-ΠΟΥΛΑ-ΧΡΟΝΙΟΣ ΠΟΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΘΛΗΨΗ ΣΤΟΥΣ ΗΛΙΚΙΩΜΕΝΟΥΣ (DEMO-OTA264)ΠΟΥΛΑ ΕΛΝΤΑ
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε2-ΘΩΜΑΙΔΗ-ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ (388)Σοφία Θωμαΐδη
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε2-ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ- ΔΙΑΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ (DEMO-OTA322)ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε2α- Δαράβαλη - Απόφραξη αεροφόρων οδών  (DEMO-OTA280)Ελένη Δαράβαλη
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε2α-Γκαϊνταρτζή-Αγωγή Υγείας (DEMO-OTA228)Χρυσούλα Γκαϊνταρτζή
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε2α-ΖΕΡΒΑ- Συμβουλευτική και οικογένεια (DEMO-OTA268)ΓΕΩΡΓΙΑ ΖΕΡΒΑ
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε2α-Καραμήτρος-ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΘΕΩΡΙΑ - ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ (101 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΘΕΩΡΙΑ - ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ)ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε2α-Καραντάκου-Εικόνα του Εαυτού (DEMO-OTA315)Ιωάννα Καραντάκου
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε2α-ΚΟΥΦΟΥΛΗ ΑΣΗΜΙΝΑ-ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΣΥΓΚΡΟΥΣΕΩΝ (DEMO-OTA263)Ασημίνα Κουφούλη
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε2α-Κωστούλα Αφροδίτη-Επικοινωνία-Διαπροσωπικές σχέσεις (DEMO-OTA307)Αφροδίτη Κωστούλα
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε2α-ΜΠΟΥΤΙΝΑ-ΔΙΑΤΑΡΑΧΕΣ ΔΙΑΘΕΣΗΣ (DEMO-OTA285)ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΠΟΥΤΙΝΑ
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε3α-Βαρβαρέσσου-Αιματολογία-Αιμοδοσία (DEMO-OTA327)ΒΑΡΒΑΡΕΣΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε3α-ΚΥΡΙΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ -ΠΥΡΑΜΙΔΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (DEMO-OTA288)ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΥΡΙΤΣΗ
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε3α-Μιμούλη-Υγιεινή και ασφάλεια τροφίμων (DEMO-OTA301)Γεωργία Μιμούλη
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε3α-Πατέτσος-ΕγκαταστάσειςΨύξηςΙΙ (DEMO-OTA294)ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΤΕΤΣΟΣ
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε3α-Πολίτη-ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ Ι (DEMO-OTA232)ΑΡΓΥΡΩ ΠΟΛΙΤΗ
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε4-Καματέρη-Υδατοκαλλιέργειες (DEMO-OTA258)Γεωργία - Αθανασία Καματέρη
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε4α-Αλημπαντέ-Υγιεινή και Ασφάλεια Τροφίμων ( DEMO-OTA928)ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΛΗΜΠΑΝΤΕ
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε4α-Αντωνιάδου-Φυτική Παράγωγη (DEMO-OTA277)ΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε4α-ΓΚΟΥΒΕΛΑ-ΔΕΝΔΡΟΚΟΜΙΑ (DEMO-OTA253)Μαγδαληνή Γκουβελά
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε4α-ΓΚΟΥΖΗΣ-ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ (24-0102_02)ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΚΟΥΖΗΣ
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε4α-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΣΥΓΧΡΟΝΕΣ ΓΕΩΡΓΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ (DEMO-OTA308)Ελένη Δημητρίου
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε4α-Ζάρρα Ευαγγελή- ΦΥΤΟΠΡΟΣΤΑΣΙΑ (DEMO-OTA289)ΕΥΑΓΓΕΛΗ ΖΑΡΡΑ, Ε4
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε4α-ΖΑΧΑΡΟΥΛΗ-ΦΥΤΑ ΜΕΓΑΛΗΣ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ (DEMO-OTA251)ΕΡΙΦΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΗ
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε4α-Θωμά-Ζωική Παραγωγή (DEMO-OTA282)ΦΩΤΕΙΝΗ ΘΩΜΑ
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε4α-Καλούσης-Φυτική Παραγωγή (DEMO-OTA259)Δημήτριος Καλούσης
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε4Α-ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ-ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΙΔΙΚΗΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (DEMO-OTA330)Βασιλική Καραγκούνη
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε4α-Κατσιάνη Νικολέτα-Υγιεινή και Ασφάλεια Τροφίμων (DEMO-OTA273)ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΑΤΣΙΑΝΗ
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε4α-ΣΑΡΡΗ-Η ΧΡΗΣΗ ΦΥΤΟΦΑΡΜΑΚΩΝ (DEMO-OTA310)ΚΕΡΑΣΙΑ ΣΑΡΡΗ
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε4α-Σφουγγάρης-Γεωργία και Περιβάλλον (DEMO-OTA249)ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΦΟΥΓΓΑΡΗΣ
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε5-ΒΑΣΔΕΚΗ-ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΡΕΥΣΤΩΝ (DEMO-OTA265)ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΣΔΕΚΗ
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε5-ΖΑΧΑΡΟΥΛΗΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (DEMO-OTA319)ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΖΑΧΑΡΟΥΛΗΣ
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε5-ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ-ΠΑΧΥΜΕΤΡΑ (DEMO-OTA321)ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε5α-Γιαννακάρας-Μηχανισμοί ελέγχου, διακοπής και προστασίας ηλεκτρικών εγκαταστάσεων (DEMO-OTA291)Μιχαήλ Γιαννακάρας
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε5α-Ζαβράκα-Γραφιστικές Εφαρμογές (111111)ΦΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΖΑΒΡΑΚΑ
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε5α-Κλιάφα-Συντήρηση έργων τέχνης (DEMO-OTA274)ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΚΛΙΑΦΑ
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε5α-ΜΑΛΚΑΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (DEMO-OTA254)ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΛΚΑΣ
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε6 ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΙΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ Γ΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ (DEMO-OTA329)ΒΑΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε6-Δεσκάτα-Λειτουργικά τρόφιμα (DEMO-OTA317)ΕΛΕΝΗ ΔΕΣΚΑΤΑ
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε6-ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ-ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ (DEMO-OTA304)ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε6α-ΑΓΓΕΛΙΔΗ-ΟΙΚΙΑΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ (DEMO-OTA266)ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΙΔΗ
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε6α-ΓΩΓΟΥ-ΟΡΓΑΝΩΣΗ &ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΟΡΟΦΟΚΟΜΙΑΣ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (DEMO-OTA320)ΕΛΕΝΗ ΓΩΓΟΥ
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε6α-Μπουντούκου-Απογραφή (DEMO-OTA270)ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΜΠΟΥΝΤΟΥΚΟΥ
ΑΣΠΑΙΤΕ-Ε6α-Τσακνής-Οικιακή Οικονομία (DEMO-OTA311)ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΣΑΚΝΗΣ
ΑΣΠΑΙΤΕ-Τμήμα Ε6 - Κουκουμπλιάκος - Ιστορία του Μεσαιωνικού και του Νεότερου Κόσμου 565 - 1815 - Β΄Λυκείου (DEMO-OTA314)Ιωάννης Κουκουμπλιάκος
ΑΣΠΑΙΤΕ/ΤΜΗΜΑ Ε2/ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑ ΑΝΝΑ/ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (DEMO-OTA323)Άννα Γκουτζουρέλα
Βιολογία (DEMO-OTA337)ΣΥΜΕΩΝ ΓΚΑΤΣΗΣ
ΒΙΟΛΟΓΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (DEMO-OTA184)ΘΩΜΑΣ ΣΑΡΡΟΣ
ΔΕΝΔΡΟΚΟΜΙΑ-ΑΜΠΕΛΟΥΡΓΙΑ (DEMO-OTA338)ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΙΑΘΕΜΑΤΙΚΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΕΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ (DEMO-OTA149)ΜΑΡΙΑ ΣΙΩΝΑ
Ε1α-Κουτελού-Διαχείριση Άγχους ()Ειρήνη Κουτελού
Εισαγωγή στην Μηχανολογία (111111)Ελενη ΚΥΡΙΑΚΟΥ
Εργασία – Ηλεκτρονικό επιχειρείν 2021 (DEMO-OTA154)Θωμαή Γιαννάκου
Εργασία – Ηλεκτρονικό Επιχειρείν 2022 (DEMO-OTA207)UomStd
Εργαστήριο Υπολογιστών Ε1α (DEMO-OTA224)Δημήτριος Αδάμος
Εργαστήριο υπολογιστών Ε2α (DEMO-OTA227)Άννα Κανέλλη
Εργαστήριο Υπολογιστών Ε2α (DEMO-OTA226)Δημήτριος Αδάμος
Εργαστήριο Υπολογιστών Ε3α (DEMO-OTA230)Δημήτριος Αδάμος
Εργαστήριο Υπολογιστών Ε4α (DEMO-OTA229)Δημήτριος Αδάμος
Εργαστήριο Υπολογιστών Ε5α (DEMO-OTA225)Δημήτριος Αδάμος
Εργαστήριο Υπολογιστών Ε6α (DEMO-OTA222)Δημήτριος Αδάμος
Εφαρμογές Πληροφορικής (DEMO-OTA158)ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ
Ζαχαρή Γεωργία (DEMO-OTA187)Γεωργία Ζαχαρή
Η Ένταξη των Μέσων Κοινωνικής Δικτύωσης στο Δημόσιο Τομέα (DEMO-OTA132)ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΙΛΛΗΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ - ΓΑΡΔΙΚΗΣ (DEMO-OTA190)ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΑΡΔΙΚΗΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ Α ΕΞΑΜΗΝΟ (DEMO-OTA145)ΣΤΡΑΤΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΕΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ (12345)ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΓΚΑΡΛΙΩΤΑΣ (DEMO-OTA195)ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΓΚΑΡΛΙΩΤΑΣ
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ (DEMO-OTA169)ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ
Κοινωνική και Πολιτική Αγωγή Ε2α (DEMO-OTA250)ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ
Κοινωνιολογία (DEMO-OTA246)Δημήτριος Αδάμος
Μαθηματικά Α' Λυκείου (DEMO-OTA165)ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΛΥΜΙΩΤΗ
Μαλλιακού (DEMO-OTA171)Χρύσα Μαλλιακού
ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ (101)ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ
Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων (DEMO-OTA340)Δημητριος Σακαλίδης
ΠΑΥΛΙΔΗΣ (DEMO-OTA159)ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ
ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ (DEMO-OTA161)ΣΤΕΛΛΑ ΣΑΜΑΡΤΖΗ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ Α' ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ (DEMO-OTA150)ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΣΧΟΛΕΙΟΥ-ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ (111111)ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ
ΣΧΟΛΙΚΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ (DEMO-OTA305)Δήμητρα Καλαμπόκα
ΤΖΙΤΖΗΣ (DEMO-OTA176)ΘΩΜΑΣ ΤΖΙΤΖΗΣ
Φυσική (DEMO-OTA336)Φλωρένια Μότση
ΦΥΤΟΠΡΟΣΤΑΣΙΑ (DEMO-OTA339)ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ